Referencie

 • S kineziológiou som sa prvý krát stretla asi pred 15 rokmi, u p. Bajjaniovej som bola na odblokovaní viac krát. Jej pomoc som vyhľadala v prípade fyzických aj psychických ťažkostí, choroby, ale aj v prípade, že som sa nevedela rozhodnúť pri výbere vysokej školy či inom dôležitom životnom rozhodnutí. Počas celého môjho života som mala problém s udržaním si partnerských vzťahov. Prvý mesiac, dva bolo vždy všetko super, no za veľmi krátky čas a pri prvom menšom probléme som vždy v tichosti utiekla. Pri odblokovaní som sa vrátila do dávno minulých čias, kedy ma mamina dala spinkať v kočíku pred rodinný dom mojej babky. Nechali ma tam samú, nakoľko som spala a rodičia boli v dome. Do kočíka mi zrazu skočila mačka. Mačka ma prebudila a ja, malé bábätko, som nevedela ako mám v šoku a strachu konať. Začala som strašne plakať, no rodičia ma z domu nepočuli, tak som prestala. A tak som zostala sama napospas mačke, v tichosti sme na seba hľadeli a ja som sa od strachu nevedela ani pohnúť. Mačička samozrejme za chvíľu odskočila z kočíka a odišla, no mne zostala táto situácia v pamäti do dnešného dňa. Naučila ma vzorec správania, že akonáhle prídem do krízovej situácie vo vzťahu, myslím si, že sa ani neoplatí konfrontovať s tým druhého človeka a chcem zostať sama, lebo si myslím, že sama si poradím najlepšie a „plakať a volať“ na toho druhého nemá význam. Po tomto odblokovaní som sa snažila naučiť rozprávať a zdieľať všetky moje pocity, riešiť problémy s druhým človekom. Uvedomila som si, že keď rozprávam, druhí ma počúvajú a že vo vzťahu sa bojuje so strachom a všetkými životnými situáciami oveľa ľahšie ako sama. Dnes už prešli od odblokovania nejaké roky a ja mám krásny vzťah a muža, ktorého ľúbim z celého srdca.

  - L.K.

 • Po vysokej škole som sa zamestnala v jednom korporáte v Bratislave a pracovala som od 8 do 17 hod. Celý život sa venujem športu, hlavne behu. Raz, keď som si bola dať konečne cez víkend zaslúžený bežecký výlet, veľmi ma rozboleli už pri prvých kilometroch slabiny a bedrá. Bola som donútená prestať športovať. Počas odblokovania som pochopila, že idem v práci proti sebe. Po tomto odblokovaní a uvedomení som dala výpoveď a našla si novú prácu. Mám menej stresu, viac času na seba a na moje aktivity. Ako zázrakom, bolesť pri behu týmto momentom skončila.

  - L.K.

 • Absolvoval som tento typ terapie u Ľubky keďže som sa snažil svoj problém vyriešiť, a aj keď som mal spočiatku pochybnosti o tejto metóde, po absolvovaní a s odstupom času môžem povedať že mi to pomohlo. Hľadal som správne slova, no najlepšie ich asi vyjadrí to, že na terapii sa podarilo otvoriť niekoľko starých dverí a uvedomiť si odkiaľ z minulosti pochádza môj problém a to mi pomohlo ho začať riešiť. Určite odporúčam.

  - J.K.

 • One Brain metóda sa stala súčasťou môjho života. Okrem toho, že mi pomáha riešiť akútne problémy, ako sú bolesti hlavy, bežné choroby a problémy, pomohla mi zmeniť pohľad na veci. Naučil som sa pozerať sa na veci s nadhľadom a snažiť sa pochopiť podstatu problému. Spomínam si, ako som sa vďaka One Brain odblokovaniu našiel silu a išiel sa ospravedlniť svojej triednej učiteľke na základnej škole, ktorú som už dávno dokončil. Jednoducho som to musel spraviť. One Brain mi pomáha nájsť korene môjho problému a ja mu dôverujem.

  - F.B.